Na uczestników Przystanku Woodstock czekają nie tylko muzyczne emocje! Przez 3 dni trwania festiwalu, jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w wirtualnym wyścigu kolarskim. Rywalizacja odbędzie się na sportowych trenażerach w Strefie Allegro, a najszybszy zawodnik wygra unikatową koszulkę z podpisami Rafała Majki i Jurka Owsiaka oraz okolicznościowy puchar.

woodstock 02To nie jedyny akcent rowerowy w Strefie Allegro na Przystanku Woodstock. W tym roku uruchomiony zostanie także bezpłatny, strzeżony parking dla „dwóch kółek”.

- To oferta dla tych, którzy na festiwal przyjeżdżają na rowerach i chcą bezpiecznie zostawić je na czas zabawy. Wiemy z licznych rozmów, że był z tym do tej pory problem, a przypinanie rowerów do drzew czy znaków drogowych nie jest najlepszym rozwiązaniem. W tym roku oddajemy do dyspozycji Woodstockowiczów 250 miejsc parkingowych z całodobową ochroną. Pierwszeństwo w dostępie do parkingu będą miały osoby, które ukończą wcześniej wyzwanie konkursowe w kampanii „Kręć Kilometry” – mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet. Szczegóły konkursu dostępne są tutaj: http://kreckilometry.pl/wygrywaj/wyzwanie/8337-Rowerem_na_Woodstock

Tradycyjnie już w Strefie Allegro pojawi się także Wielkie Koło, czyli diabelski młyn. Panoramę pola festiwalowego i dużą scenę będzie można podziwiać z ponad 35 metrów! Dodatkowo, w konkursie fotograficznym do wygrania jest nocna jazda na kole, która co roku cieszy się rekordowym zainteresowaniem.

- Dla naszych gości mamy też nowoczesną technologię, która pozwoli im utrwalić doskonałą zabawę w Strefie Allegro. Dzięki gif budkom oraz nowości – video cube, Woodstockowicze będą mogli podzielić się wrażeniami ze swoimi znajomymi w mediach społecznościowych – dodaje Agata Stachowiak z Allegro.

Dostępna będzie także strefa chilloutu, gdzie poza leżakami i hamakami, będzie można bezpłatnie naładować swój telefon albo ochłodzić się wodą z prysznicoroweru. To także strefa atrakcyjna dla rodziców z dziećmi, bo na najmłodszych czeka mini plac zabaw. W strefie chilloutu stanie 3-metrowa ściana z klocków, na której można będzie złożyć swój podpis i odpowiedzieć na pytanie: „Czego szukasz na Woodstock?”. Wszystkie klocki zostaną wystawione na licytację podczas 26. Finału WOŚP.

Na ulicach Kostrzyna nad Odrą będzie można też spotkać charakterystyczne Allegro Busy. Kultowe, pomarańczowe „ogórki” będą dowozić Woodstockowiczów z miasta w pobliże pola koncertowego. Darmowy transport dostępny będzie w godzinach 10-18, a szczegółowa trasa dostępna jest na stronie: http://woodstock.allegro.pl