Majorka to hiszpańska wyspa. Znajduje się na Morzu Śródziemnym, należy do archipelagu Balearów. Co możemy robić na tej pięknej wyspie? Prócz wylegiwania, opalania i korzystania ze słonecznej pogody?

Miłośnicy fauny i flory mogą wszystko co wielbią znaleźć w parku safari. Do parku możemy wjechać własnym samochodem albo przygotowanym przez właścicieli pojazdem. Podczas takiej przejażdżki jest możliwość z bardzo bliska oglądać dzikie zwierzęta. Nie są to zwierzęta agresywne, nie musimy się o to martwić. Możemy ujrzeć gnu, gazele, małpy, nosorożce, żyrafy. Bez wątpienia w lepszej formie aniżeli w standardowym ogrodzie zoologicznym.

W dalszym odcinku trasy, safari przeradza się w bardziej standardowy ogród zoologiczny. Zwierzęta pozamykane są w klatkach, a goście mogą wyjść z aut i dalsze oglądanie odbywać już na piechotę. Jest również odrębny obszar poświęcony na pokazy z dzikimi drapieżnikami. Trenerzy zamknięci w klatkach ze zwierzętami pokazują nam wyuczone sztuczki. Jest to jedna z wielu atrakcji na Majorce, która przeznaczona jest dla całej rodziny.