Założenie sklepu internetowego obecnie nie jest już takie trudne, jak kiedyś. Można bowiem w tym celu skorzystać ze specjalnych platform, gdzie, z drobną pomocą, samodzielnie tworzy się stronę internetową sklepu, korzystając z gotowych szablonów lub wygodnego kreatora graficznego. Jedną z przykładowych stron oferujących takie rozwiązanie, jest Sky-shop.pl.

Jak działa platforma Sky-shop.pl?

Platforma sklepów internetowych Sky-shop.pl oferuje możliwość prostego stworzenia sklepu internetowego na podstawie autorskiego oprogramowania. Cena uzależniona jest od ilości produktów w sklepie, okresu abonamentowego oraz dobranego pakietu usług. Dostępne są 3 pakiety o różnym zakresie usług - standardowy Basic - dla małych, dopiero startujących sklepów, Business - dla większych i bardziej doświadczonych sprzedawców, którzy oprócz sklepu internetowego prowadzą za pomocą innych kanałów marketingowych, co wymaga zgrania informacji z dwóch miejsc (w cenie znajduje się m.in. integracja sklepu z allegro oraz obsługa kilku języków), a także Supreme - dla bardzo dużych sklepów internetowych, które prężnie się rozwijają i ze względu na duży wolumen sprzedaży zatrudniają większą liczbę pracowników. Sky-shop.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniem użytkowników, w cenie oferuje wówczas bieżące wsparcie techniczne (mailowe, telefoniczne, a nawet za pomocą livechatu). Dzięki temu sklep internetowy może działać sprawnie i bez zakłóceń.

14 dni testów za darmo i bez zobowiązań

Każdy może za darmo przetestować platformę Sky-shop.pl za pomocą 14-dniowego okresu testowego dla każdego sklepu internetowego. Po tym okresie można zdecydować się na dalszą współpracę, wnosząc odpowiednią opłatę lub zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Jest to bardzo ważne, ponieważ wielu właścicieli sklepów internetowych szuka idealnych rozwiązań dla siebie i znalezienie takiego oprogramowania wymaga przetestowania wielu rozwiązań.