Nic naprawdę nie uspokaja, jak prawdziwy wypoczynek wśród przyrody. Cisza, spokój, łagodna bryza, niedaleko świergoty ptactwa. A wokół szum fal, szmer liści, szuwarów, czy trawy. Dla mnóstwa zapracowanych Polaków to szczyt marzeń. Zazwyczaj pakujemy się w samochód i jedziemy gdzieś na przepełnione plaże najbliższego pojezierza. Krzątanina, sprzeczki o miejsce na leżak, harmider, spora odległość do hotelu, nic, co wolno nazwać zupełnym zbytkiem. A jeśliby dysponować taki relaks codziennie? Używać z powabów pięknej przyrody, dostrzegać nowe interesujące zakątki, a jednocześnie zagwarantować sobie tak wygodne udogodnienia, jak w domu? Okazuje się, że zakup albo nawet najem houseboata zagwarantuje nam spełnienie wszelkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - łódź mieszkalna

Houseboat to wyjątkowa łódź. Została opracowana z myślą o umożliwieniu żeglarzom zupełnej wygody i funkcjonalności. Houseboat dysponuje pomieszczenia, które zostały zaaranżowane w taki sposób, by ich gustowny aranżacja jak również wysokiej jakości zaopatrzenie spełniały wymogi standardom praktycznego i estetycznego niewielkiego mieszkania. Ponadto pospołu z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, przewidziano także strefę relaksu. To wyniesiona fragment pokładu, na którym można postawić leżaki i podziwiać piękne krajobrazy wokół. Z zdecydowanie wolno powiedzieć, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie oczekiwania potencjalnego użytkownika.

Korzyści odpoczynku na houseboacie

Dzięki temu, że houseboat jest przystosowany do całorocznego zamieszkania, daje kompletną swobodę w podróżowaniu. Możesz płynąć po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej czy też zwyczajnie zacumować w wybranym porcie. Dzięki temu kolosalną radość z zamieszkania na łodzi zauważają zarówno amatorzy slow life, jak i ci, którzy chcieliby spędzać czas nadzwyczaj aktywnie. Houseboaty, jakie oferuje Eco Boats są wyekwipowane dodatkowo w rowery elektryczne. Wystarczy w związku z tym zatrzymać się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać uroczą okolicę. Wolno wobec tego bez skrępowania stwierdzić, że żeglując houseboatem jesteś niezależny i nieograniczony od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest nadzwyczaj łatwe i nie wymaga osobliwych wprawy. Jednakże w https://eco-boats.eu można wypożyczyć houseboata razem z obsługą sternika na siedmiodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa czy też określić dowolną trasę.

Houseboaty w nurcie proekologicznym

Coraz bardziej wszechstronne staje się poszukiwanie miejsc, w których można spędzić czas na łonie przyrody. Żeglowanie houseboatem dopuszcza możliwość nieustannego przestawania z przyrodą i to w niezmiernie wolnym aspekcie. Można albowiem zachwycać się powab mijanych krajobrazów z pokładu łodzi, jak również jest możliwe, by zejść na ląd i przechadzać się pośród zieloności.

Wskazane jest wspomnieć, iż houseboaty, które powstają w stoczni https://eco-boats.eu/houseboat posiadają napęd elektryczny. Znaczy to, że realizują wysokie wymagania proekologiczne, a jednocześnie są ekonomiczne w eksploatacji.

Rejs houseboatem więc to rewelacyjna możliwość na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Wskazane jest już rozważyć o tym, jak zorganizować majówkę lub wakacje. A być może w zupełnie uciec od zgiełku miasta i przenieść się na łódź?